دسته بندی قطعات

درباره ویرا خودرو

ما اینجا هستیم تا تجربه ی شیرین برای شما بسازیم.

مجموعه ویرا خودرو قوام با بیش از 35 سال تجربه و حضور معتبر در بازار قطعات لوازم یدکی و فروش فروشگاهی بصورت آفلاین، حال در راستای تسهیل روند خرید و ایجاد حداقل فاصله بین مشتری و فروشنده اقدام به ایجاد سایت آنلاین فروشگاهی کرده است. مجموعه ویرا با تیم مدیریت جدید و کارآمد و کارکنان متخصص درصدد است تا در بازارهای امروزی و آنلاین بتواند نقش مهمی در پوشش نیازهای مشتریان بصورت غیرحضوری هم داشته باشد. این مجموعه علاوه بر اخذ مجوزهای لازم از مراجع مربوطه – پروانه کسب از اتحادیه کسب کارهای مجازی و اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی در تلاش است تا یکی از بهترین فروشگاه ها در زمینه‌ی تهیه و توزیع قطعات یدکی محصولات ایران خودرو باشد.

people 15 مشتریان ویرا
people 7415 تنوع قطعات
people 181 تنوع سازنده ها

ویژگی ما

ویرا خودرو با یک تیم متخصص و آشنا به بازار لوازم یدکی و کارشناسان مجرب سعی دارد تا بهترین عملکرد خود را بصورت آنلاین در دنیای دیجیتال هم داشته باشد و اصلی ترین هدف این سایت خریدی راحت، سریع و بی دغدغه برای مشتریان میباشد تا مشتری بتواند از اصل بودن کالا و کیفیت قطعات یدکی به طور کامل مطمئن شود تا به راحتی فرآیند سفارش و خرید صورت گیرد. همچنین یکی از اولویت های ویرا خودرو ارائه محتوای فنی مورد نیاز مشتریان با بالاترین استانداردها است ما می کوشیم تا در طول فرآیند خرید _پیش از خرید، حین و پس از خرید_ با مشتری همکاری کامل را داشته باشد.

هدف ویرا خودرو

در فروشگاه اینترنتی ویرا خودرو این امکان فراهم شده تا قیمت قطعه مورد نظر خود را در برندهای برتر شامل: ایساکو، عظام ، امیرنیا ، جی آی اس پی و پارس مکامولد و... مربوط به بخش های موتوری، گیربکس، بدنه، جلوبندی، برق و تزئینات را با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت به خرید اقدام نمایید.

خدمات ویرا خودرو

truck

ارسال قطعات خودرو

سراسر کشور

like

بهترین قیمت قطعات

قیمت واقعی لوازمات

headset

پشتیبانی 24 ساعته

هر زمان تماس بگیرید

shield

ضمانت اصالت قطعات

لوازمات اصل